Çağrı Merkezi
444 7 025

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmesi sağlamaktadır. Bulaşık Makinesi ürünleri sık sık arızalanmakta olan ürünler değildir! Doğru servis ile çalışmanız durumunda ürün gruplarını uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Fakat onarım öncesinde mutlaka garantili servis ile çalışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bulaşık Makinesi Servis firmaları ile iletişime geçmeden önce mutlaka garantili servis firmalarını tercih etmeye özen göstermelisiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız da Bulaşık Makinesi Teknik Servisi firmaları arasında onarım, bakım ve montaj işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Cihazınızı adresten teslim alan gezici personel onarım sonrasında kurulum işlemlerini tamamlamak amacıyla tekrar adresinize teslim etmektedir. Teslim esnasında garanti belgeleri tarafınıza iletilmektedir. Garanti belgesini email yoluyla talep eden müşterilerimiz lütfen Bulaşık Makinesi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kaydını tamamlaması gerekmektedir.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi hizmeti oldukça kritik ve önem arz etmektedir. Günlük yaşantıda kullanılan ve döngünün adeta bir parçası haline gelen elektronik cihazların arızalanması tüm döngünün bir anda bozulması haline gelir. Bu sebeple bu tür ürünlerin en hızlı biçimde onarılması ve tekrar aynı arızayı tekrarlamaması gerekir. Bulaşık Makinesi Teknik Servisi onarım sonrası tüm testlerini tamamlayarak cihazı tarafınıza teslim etmektedir.

Bulaşık Makinesi Çağrı Merkezi

Bulaşık Makinesi Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek servisi adresinize çağırabilirsiniz. Garantili hizmet sunmakta olan Bulaşık Makinesi Teknik Servisi ürünlerin onarım, bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştirir. Ürün ilk aşamada çalışma istatistikleri test edilir. Mekanik parçaları test edildikten hemen sonra ürün onarım aşamasına sevk edilir. Bu aşamada yapılacak olan işlemlerin tümünü çağrı merkezi aracılığıyla tarafınıza SMS yönlendirmesi gerçekleşir. Eğer SMS tarafınıza ulaşmadıysa mutlaka Müşteri Hizmetleri hattını arayarak işlem sorgulaması yapabilirsiniz.

7/24 Çağrı Destek Merkezi

Hemen Ara Biz Sizi Arayalım